Menu

Bajka o mysiej rodzinie

Bajka o mysiej rodzinie

Michael Bond

Dawno, dawno temu…

W niewielkim domku dla lalek mieszkała sympatyczna rodzina myszy. Pewnego dnia straciła dach nad głową. Kolejne miesiące myszki spędziły w ogrodowej szopie… A to był dopiero początek historii!

Michael Bond – jeden z najpopularniejszych brytyjskich autorów książek dla dzieci. Twórca ukochanego Misia Paddingtona, który już niedługo znowu pojawi się na dużym ekranie.

Klasyczna opowieść do wspólnego czytania

Myszy mieszkają w każdym domu, ale takiej mysiej rodzinki to już dawno nie było! Odpowiada za to Michael Bond, jedyny i prawdziwy brytyjski Bond. Służył w Królewskich Siłach Lotniczych, ale jego największą misją stało się stworzenie niezapomnianych książek dla dzieci. Tak powstała „Bajka o mysiej rodzinie”, której polska premiera już 10 maja.

„Bajka…” przetłumaczona przez Marię Makuch, przygotowana jest w formie książki obrazkowej. Bogato zdobione, atrakcyjne dla dzieci ilustracje Emily Sutton zachęcają do poznania uniwersalnej opowieści, która pozwala na wspólne czytanie rodziców z dziećmi. Poza elementem rozrywkowym książka ma na celu rozwój estetyczno-literacki naszego małego czytelnika.

 

3 komentarze

  • Karolina

    Mysia Rodzinka to super koledzy Misia Paddingtona 🙂 Obie książki są zrobione z największą starannością, a autor jak to on dokładnie wie czego potrzebują dzieciaki 🙂

  • Ania

    Ciekawa propozycja gdyż zarówno wciągnie dziecko kiedy czytamy opowieść o myszkach, ale również możemy pobawić się w szukanie różnych rzeczy na ilustracjach, albo nauke nazw owoców w spiżarni myszek 🙂

  • Miśka

    Książeczka bardzo przyjemna. Z Moim starszym synkiem przeczytaliśmy całego Misia Paddingtona, a teraz z młodszym zaczeliśmy przygodę od Małych uroczych myszek. Polecam serdecznie, autor trzyma poziom.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>