Policja szuka świadków wypadku

Komenda Powiatowa Policji w Brzesku prowadzi postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 19 kwietnia 2017r. ok. godz. 8.30 w miejscowości Mokrzyska, w rejonie skrzyżowania drogi nr DW-768 z ul. Jeziorańską.

W zdarzeniu uczestniczył samochód ciężarowy marki Man wraz z naczepą oraz samochód osobowy marki Seat Ibiza, którego kierujący oraz pasażerowie doznali obrażeń ciała.

Świadków wypadku oraz osoby posiadające informacje na temat zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brzesku tel. 14 66-26-222 lub 997.