Menu

Dzień Otwarty w CKZiU

Serdecznie zapraszamy Gimnazjalistów wraz z Rodzicami na „Dzień Otwarty”, który odbędzie się w Centrum Kształcenia Zawodowego  i Ustawicznego w  dniu 25.04.2017 r. w godz. Od 9:00 – 13:00

Uczniowie klas trzecich oraz ich opiekunowie będą mieli okazję zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018.
Podczas „Dnia Otwartego” będzie można zwiedzić sale lekcyjne, pracownie do praktycznej nauki zawodu, bibliotekę, salę gimnastyczną, warsztaty szkolne.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów naszego Centrum. Dla wszystkich, którzy nas odwiedzą przygotowaliśmy ciekawe  atrakcje:

PROGRAM:

25 kwiecień godz. 9:00- 14:00

 • „Hiszpańskie klimaty” – pokaz mody i fryzur przygotowany przez nauczycieli i uczestników KKZ w zawodzie fryzjer. Dodatkową atrakcją będą specjalistyczne konsultacje fryzjersko – stylistyczne! Zmień się  i poczuj klimat szalonych trendów”
 • „Celebryci są wśród NAS”- występ zespołu tanecznego pod kierunkiem Andrzeja Starowicza choreografa w programie „You Can Dance”. Dla Ciebie wystąpią najlepsi!
 • „Mościce-Azoty-Tarnów” -konkurs dotyczący historii Mościc i wybitnych osób związanych z ich rozwojem. Poznaj! Zobacz i zostań z nami!
 • „Samochody lat 80.”- pokaz prawdziwych motoryzacyjnych perełek na parkingu szkoły. W tym unikatowy stary żuk strażackie oraz prezentacja starego munduru bojowego. Wychodzimy naprzeciw Twoim zainteresowaniom!
 • „Jeśli auto niedomaga…”- trzy stanowiska do diagnostyki pojazdów przygotowane przez doświadczonych nauczycieli zawodu. Uwierz Twoje hobby może stać się Twoim zawodem! My to gwarantujemy!
 • „Pierwsza pomoc ratuje życie”- zajęcia profilaktyczne z udziałem ratownika medycznego. Dzięki współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową i studentami kierunków medycznych będzie możliwość pomiaru ciśnienia oraz tkanki tłuszczowej. W naszym Centrum dbamy o Twoje zdrowie i samopoczucie – każdego dnia!
 • Pokazy: „Kowalstwa artystycznego” oraz „Metod spawania”- w których gimnazjaliści będą mogli wziąć czynny udział. Poszerzaj swoje możliwości, rozwijaj swoje pasje i szukaj nowych inspiracji!
 • „Kącik Łasucha” specjalnie przygotowany dla miłych gości. Nie zabraknie słodkości i innych pyszności!
 • Prezentacja działającej w naszej dzielnicy, a słynącej ze sportu motorowego Szkółki Żużlowej. Kochasz speedway? My rozwiniemy Twoją pasję!
 • Pokaz walki MMA. Uczniowie naszej szkoły Dominik i Kamil zaprezentują swoje niezwykłe umiejętności. Pokochasz sztuki walki…Zarazisz się tym sportem!
 • Gry na konsoli PS4-Fifa 17, czyli niezwykła wirtualna rywalizacji miedzy uczniami. Interesujesz się tego rodzaju rozrywką? To świetnie! Z nami zatem spędzisz ciekawie ten dzień. Poczuj klimat rywalizacji. Gramy na konsoli  i nie tylko….Lubimy To!
 • W wybranych pracowniach praktycznej nauki zawodu odbędzie się prezentacja zawodów oraz wszelkich elementów związanych z ich wykonywaniem. Nauczyciele odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości. Dostarczamy wiedzę i umiejętności. Dbamy o naszych uczniów na każdym etapie edukacji!
 • W holu dolnym zostanie przygotowane stanowisko prezentujące ofertę edukacyjną, osiągnięcia placówki, działania wykraczające poza „ławkę lekcyjną” a związane z pracą na rzecz środowiska lokalnego. Działamy. Rozwijamy się – specjalnie dla Ciebie!
 • Tylko u nas muzyka na żywo! Podczas całego dnia będzie z nami nasz szkolny zespół muzyczny, który największymi hitami nie tylko z polskiej sceny muzycznej z pewnością uatrakcyjni ten dzień! Gramy specjalnie dla Ciebie! Śpiewasz, grasz? – Dołącz do naszego zespołu! Rozwijaj swoje talenty!
 • Loteria fantowa dla gimnazjalistów – Tak, tylko u nas fantastyczna zabawa dla wszystkich spragnionych niespodzianek. Przyjdź, wylosuj i odbierz fantastyczne nagrody. Moc atrakcji i niespodzianek czeka. Zagraj z nami i dołącz do nas. Loteria – ciekawość – nutka niespodzianki !

To wyjątkowy dzień dla nas wszystkich, w związku z tym serdecznie zapraszamy Gimnazjalistów, Nauczycieli i Rodziców. Wśród zaproszonych gości będą również przedstawiciele firm współpracujących z naszą szkołą: Roleski, Grupa Azoty, Kaefer, Tauron, Yabimo, Volkswagen, MPK oraz nasi przyjaciele z Warsztatów Terapii Zajęciowej  z którymi współpracujemy.  Zapraszamy i Ciebie! Dołącz do nas  i razem z nami poszerzaj swoje możliwości wybierając jeden z proponowanych przez nasz zespół kierunków kształcenia. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.ckziu.tarnow.pl

 Życzymy miłych wrażeń i dobrej zabawy!
CKZIU – Centrum Twojego rozwoju!

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>