Menu

Sięgnij po więcej z orzechowym batonem Corny BIG

Nie taki trudny orzech do zgryzienia. Gdy bowiem najdzie nas ochota na coś pysznego, z rozwiązaniem przychodzi Corny BIG – kompilacja lekkości i pełni smaku, dedykowany miłośnikom orzechowych łakoci. Jako przekąska w pracy, przed treningiem czy w podróży – Corny BIG –  spełni się w każdej roli.

Jeszcze bardziej pyszny, większy i orzechowy.

Tak prezentuje się baton Corny BIG.  To doskonała, pełnowartościowa alternatywa dla czekoladowych, kalorycznych batonów.  Jest najlepszym wyborem dla wszystkich tych, którzy lubią czasem przekąsić coś słodkiego i pysznego, a zarazem lekkiego. Odpowiednio wyselekcjonowane ziarna zbóż i orzechów dostarczają organizmowi należytą dawkę energii i aż 50 gram pełni smaku.  Corny BIG to pyszny przysmak do schrupania o każdej porze dnia i w każdym miejscu – w szkole, w pracy, w podróży oraz po treningu. Zawartość prażonych płatków zbożowych z pełnego ziarna to główna zaleta produktu, a niepowtarzalny orzechowy smak sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie.

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>