Menu

Natura zatrzymana w obiektywie – wystawa fotografii

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej prezentuje  wystawę zdjęć wykonanych przez Andrzeja Bzdułę.

 Autor wernisażu urodził się 1 czerwca 1975 r. w Dąbrowie Tarnowskiej. Fotografią zainteresował się podczas jednej z wypraw wędkarskich, kiedy wykonał  kilka przypadkowych zdjęć. Jest zwycięzcą dwóch konkursów  fotograficznych pt.: „Powiat w obiektywie !” za fotografię „Zachód słońca Dąbrowa Tarnowska” oraz pt.: „Dąbrowa Tarnowska – Zimą” za fotografię dąbrowskiego rynku w zimowej aurze. Wystawa przedstawia naturę ukazaną z jak najbliższej perspektywy, bohaterami ujęć są kwiaty, zwierzęta, krajobrazy. Odbiorca może podziwiać cuda przyrody, niekoniecznie egzotycznej ale takiej, która otacza go na co dzień np. zwykła pajęczyna udekorowana kroplami rosy lub kolorowy motyl spijający nektar z kwiatu. Autor zdjęć korzysta z aparatu sony Alpha 77II. Wystawę można zwiedzać do 30 kwietnia 2017r. w holu MBP w godzinach pracy Działu dla Dorosłych i Młodzieży.

 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej prezentuje wystawę zdjęć wykonanych przez Andrzeja Bzdułę.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>