Kolejny certyfikat dla TCI potwierdzający najwyższą jakość obsługi

Do Tarnowa, do Tarnowskiego Centrum Informacji dotarł kolejny certyfikat. Pod koniec ubiegłego roku, tarnowski punkt it, podobnie jak setki punktów informacji turystycznej w całej Polsce poddał się dobrowolnej ogólnopolskiej certyfikacji.

Komisja certyfikacyjna powołana przez Polską i Małopolską Organizację Turystyczną dokonywała weryfikacji zgłoszenia. Po raz kolejny okazało się, że Tarnów utrzymuje wysoki standard obsługi turysty-klienta, spełnia wszelkie kryteria do najwyższej kategorii czterech gwiazdek. Na 42 skategoryzowane punkty it w Małopolsce jedynie 6 posiada kat. ****, w tym właśnie Tarnowskie Centrum Informacji.

Certyfikacja informacji turystycznych w Polsce trwa od 2010 roku. Stanowi bardzo ważny element realizowanej przez Polską Organizację Turystyczną polityki zarządzania jakością Polskiego Systemu Informacji Turystycznej, której celem jest stworzenie krajowej sieci standaryzowanych jednostek informacji turystycznej współpracujących ze sobą na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym, gwarantujących odpowiednią jakości obsługi turystów.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku