125-lecie Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej

21 marca 2017 roku odbyła się uroczystość związana ze 125-leciem Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej.

Obchody rozpoczęły się od mszy świętej w miejscowym kościele parafialnym. Następnie zgromadzone na uroczystości osoby przeszły pod znajdującą się przed budynkiem szkoły tablicę pamiątkową, gdzie zostały złożone kwiaty. Zaproszeni goście podziękowali pracownikom Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej za ich wkład w rozwój edukacji wśród mieszkańców naszej gminy. Dyrektor Zespołu Tomasz Gurgul otrzymał z rąk Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego pamiątkową statuetkę, w uznaniu jego pracy na rzecz społeczności szkolnej.