Menu

Wiosna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej

W pierwszym dniu kalendarzowej wiosny oraz w Światowym Dniu Poezji (21 marca) Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z „Leśnymi Ludkami” i „Tropicielami” z miejscowego Przedszkola Publicznego nr 1 przywitał kolejną porą roku.

„Jak się niestety okazało Panią Wiosnę dopadło przeziębienie i nie mogła dziś osobiście przybyć do naszej biblioteki, ale nie zapomniała o zaprzyjaźnionych smykach i wysłała im paczkę, a w niej ukryła rymowane wierszyki, zadania niespodzianki i kolorowe materiały plastyczne do zmajstrowania wiosennych ozdobników. Dziękujemy panu Krzysztofowi Bruździe, który z wielkim uśmiechem ową przesyłkę nam doręczył. Po tym sympatycznym spotkaniu z panem listonoszem było wspólne, zabawne wierszowanie i aktywności z elementami poezjoterapii i choreoterapii, a wszystko uwieńczyliśmy plastyczną zabawą, oczywiście zgodnie ze wskazówkami z listu od Pani Wiosny. Kolorowe materiały plastyczne do zmajstrowania wiosennych ozdobników. Dziękujemy panu Krzysztofowi Bruździe, który z wielkim uśmiechem ową przesyłkę nam doręczył. 🙂 Po tym sympatycznym spotkaniu z panem listonoszem było wspólne, zabawne wierszowanie i aktywności z elementami poezjoterapii i choreoterapii, a wszystko uwieńczyliśmy plastyczną zabawą, oczywiście zgodnie ze wskazówkami z listu od Pani Wiosny”.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>