STROIKI Z III GMINNEGO KONKURSU W DDK NAGRODZONE

Po raz trzeci w Dąbrowskim Domu Kultury odbył się Gminny Konkurs Stroików Bożonarodzeniowych pod patronatem honorowym Burmistrza Krzysztofa Kaczmarskiego. Nagrody i dyplomy ufundował DDK, wzięło w nim udział 75 uczniów z 6 szkół różnych szczebli (szkoły podstawowe: nr 2 w Dąbrowie, w Laskówce Chorąskiej, Nieczajnie Górnej, Smęgorzowie i oba miejskie gimnazja).

Nagrody: piękne albumy i książki wręczył patron konkursu. Komisja w składzie: Ewa Łazowska (Przewodnicząca), Stanisław Stroński i Edmund Wilk oceniła prace  i ustaliła listę nagrodzonych oraz wyróżnionych w 3 kategoriach wiekowych.

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE  KL. I  –  III

I miejsce   :   Zofia Doroż – PSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska,
II miejsce ex aequo   :   Nataniel  Doś – PSP Nieczajna Górna i Jakub Rzeźnik – PSP Smęgorzów,
III miejsce ex aequo   :   Aleksandra Szczebak – PSP Nieczajna Górna i Zuzanna Doroż – PSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska,
wyróżnienia :  Adrianna Jurek, Szymon Bieś  –  obydwoje PSP Laskówka Choraska, Emilia Lustofin  –  PSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, Aleksandra Ryczek – PSP Smęgorzów.

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE  KL. IV – VI

I miejsce    :   Martyna Kot  –  PSP Lipiny
II miejsce   :   Nikola Partyńska – PSP Nieczajna Górna
III miejsce   :   Patryk Lustofin  –  PSP  Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
wyróżnienie :  Andrzej Michalczyk – PSP  Nieczajna Górna

KATEGORIA GIMNAZJA

I     miejsce :   Justyna Dobosz – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
II   miejsce :    Bartosz Lustofin  – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
III   miejsce :    Natalia Kogut  – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

wyróżnienia : Julia Citak, Bartosz Kogut, Magdalena Skrzyniarz –  wszyscy z Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, Oliwia Marszałek i Kinga Golemo  – obie z Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska, Kinga Golemo  – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska.

Nagrodzone i wyróżnione – zdaniem jurorów, organizatora i obserwatorów to bardzo pomysłowe, małe arcydzieła, które będą cieszyć oczy w całym okresie świątecznym w domach ich właścicieli albo nabywców, jeśli zostały sprzedane na kiermaszu świątecznym zorganizowanym przez Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej.

100_5999 100_5995

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku