Menu

Mamy multipleks

Pierwszy tarnowski multipleks jest już otwarty. Kino Cinema 3D od dziś, 16 grudnia, jest dostępne dla publiczności. W kompleksie jednocześnie filmy może oglądać 800 osób, a dziennie będzie granych nawet 30 filmów.

Poza nowościami kinowymi i bajkami w 3D widzowie będą mogli oglądać Ligę Mistrzów, spektakle teatralne i inne wydarzenia.  –Dla prawdziwych kinomanów mamy maratony, pierwszy z nich już w Sylwestra – zapowiada Katarzyna Krzyształowicz, dyrektor kina Cinema 3D w Galerii Tarnovia.

W ramach inwestycji powstało pięć sal kinowych, z których największa pomieści ponad 250 widzów, a najmniejsza 93 osoby. Kino CINEMA3D wyróżnia nowoczesny design wnętrza. Główną inspiracją w projekcie kina jest kosmos i wielowymiarowość, czyli kluczowe elementy identyfikacji wizualnej marki. W foyer multipleksu widzowie odnajdą różnorodne nawiązania do kosmosu m.in. sufit imitujący niebo nocą czy podłogę rozświetloną diodami led. W obiekcie zainstalowano system nagłaśniający Dolby ATMOS , w którym każdy z głośników w tym samym może czasie odtworzyć zupełnie inne dźwięki, dzięki czemu projekcja filmu oddziałuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością dźwięku. Projektory w tarnowskim obiekcie są przystosowane do projekcji w najwyższej jakości obrazu 4K oraz projekcji trójwymiarowych w systemie DepthQ 3D. Technologia ta pozwala wyświetlać filmy 3D na srebrnym ekranie ze zwiększoną ilością klatek na sekundę.

dsc05499-marcin dsc05497-marcin

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>