Menu

Kino CINEMA3D w Galerii Tarnovia w Tarnowie gotowe do otwarcia. Pierwsze seanse wystartują już w piątek 16 grudnia.

Kino CINEMA3D w Galerii Tarnovia zaprosi widzów na pierwszy seans już w piątek 16 grudnia o godzinie 9:00. W repertuarze znajdą się największe hity ostatnich tygodni i najbardziej oczekiwane premiery. Podczas otwarcia na widzów będzie czekać mnóstwo niespodzianek.

Multipleks CINEMA3D to nowy punkt na mapie Tarnowa. Już w piątek 16 grudnia, punktualnie o godzinie 9:00 nastąpi długo wyczekiwana przez mieszkańców regionu, oficjalna premiera multipleksu.

Pokazy przedpremierowe i premiery

dsc05496-marcinW repertuarze kina na otwarcie znajdą się największe hity filmowe. Od pierwszego dnia będzie można oglądać najbardziej wyczekiwaną premierę tego roku film „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Seanse będą dostępne w kilku wersjach: 2D i 3D, z napisami oraz z dubbingiem, a także z niesamowitym dźwiękiem Dolby ATMOS. W repertuarze kina znajdą się hity ostatnich tygodni jak: kolejna część przebojowej serii o rywalizujących ze sobą na śmierć i życie Wampirach i Lykanach – „Underworld: Wojny krwi”, dramat biograficzny o kapitanie Sullenbergeru, który uszkodzonym samolotem lądował na rzece Hudson – „Sully”, czy dramat o historii 5-latka, który zagubił się na ulicach Kalkuty i po 25 latach wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny – „Lion. Droga do domu”. Na ekranach nie zabraknie trzeciej części kultowej polskiej serii – „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Dla najmłodszych widzów kino zapewni bogatą ofertę bajek i filmów familijnych, m.in. : „Kubo i dwie struny” oraz „Vaiana – skarb oceanu”, a jeszcze w grudniu kino zagra „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”.

– W piątek od 9:00 rano zapraszamy na premiery filmowe do naszego nowo otwartego kina. Nieco później do naszej strefy kinowych animacji, a o godzinnie 18:00 podzielimy się z naszymi widzami ogromnym tortem. Czeka Was świetna zabawa, konkursy i nagrody. – informuje Katarzyna Krzyształowicz, Dyrektor kina CINEMA3D w Galerii Tarnovia.

Moc atrakcji z okazji otwarcia

dsc05501-marcinOprócz filmowych emocji, z okazji otwarcia kina, na widzów czeka prawdziwa moc kinowych atrakcji. Tego dnia przestrzenią Galerii Tarnovia zawładną Kinolki, czyli maskotki multipleksu, które zadbają o uśmiech i dobrą zabawę klientów. To będzie prawdziwa inwazja. W strefie kinowych animacji nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych widzów, będą także konkursy z kinowymi nagrodami. O godz. 18:00 pojawi się ogromny tort, którym kino podzieli się ze wszystkimi uczestnikami otwarcia.

Dyrekcja kina zapewnia, że oprócz projekcji filmów z bieżącego repertuaru, kino będzie organizować ciekawe wydarzenia specjalne.

Już w sylwestrową noc zapraszamy na Sylwestrową Noc Filmową, podczas której przedpremierowo pokażemy polską wielowątkową, wzruszającą komedię o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę –  „Po prostu przyjaźń”. – informuje Katarzyna Krzyształowicz, Dyrektor kina CINEMA3D w Galerii Tarnovia.

Repertuar kina dostępny jest na stronie www.cinema3d.pl w zakładce Tarnów. Bilety będzie można kupić on-line oraz w kasach w dniu otwarcia kina.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>