Menu

Wielkie otwarcie kina CINEMA3D w Galerii Tarnovia – Konkurs wygraj wejściówki

W Galerie Tarnovia trwa wielkie odliczanie do otwarcia kina CINEMA3D! Od początku grudnia w centrum handlowym będą odbywać się zabawy i konkursy związane z tematyką filmową z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

Cinema3D foyerPierwsze seanse w tarnowskim multipleksie CINEMA3D odbędą się już 16 grudnia br. W związku z wyczekiwanym otwarciem kina Galeria Tarnovia zaplanowała szereg atrakcji dla miłośników dużego ekranu, którzy w najbliższych dniach odwiedzą centrum.

3 i 4 grudnia br., czyli najbliższy weekend poprzedzający mikołajki, upłynie odwiedzającym Galerię Tarnovia przede wszystkim pod znakiem atrakcji filmowych. Najwięcej z nich zaplanowano z myślą o dzieciach. Najmłodsi będą mieli okazję m.in. zostać gwiazdami kina i nakręcić prawdziwy film, odwiedzić pracownię projektowania plakatów filmowych czy mikołajkowe studio zdjęciowe ze słodkimi upominkami. Po centrum przechadzać się będą Kinolki, czyli maskotki kina CINEMA3D, czynny będzie mini plac zabaw i strefa kinowa z darmowym popcornem. Galeria Tarnovia nie zapomni również o swoich dorosłych klientach. Specjalnie dla nich odbędzie się konkurs filmowy, w którym można będzie wygrać 150 biletów na pokaz specjalny w dniu otwarcia CINEMA3D, tj. 16 grudnia br.

cinema3d_foyerJesteśmy dumni z tego, że multipleks CINEMA3D w Galerii Tarnovia uczyni z naszego centrum pierwsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie. Żeby podkreślić ten fakt przygotowaliśmy bogaty plan atrakcji dla klientów w każdym wieku, zarówno tych, którzy kochają kino, jak i tych, których chcemy przekonać o jego magii za sprawą nowoczesnych wnętrz i technologii naszego multipleksu. Zapraszamy wszystkich do udziału w zaplanowanych na grudzień zabawach i do wygrywania nagród – mówi Agata Radlak-Piechowicz, rzecznik prasowy Galerii Tarnovia.

Przypominamy, że bilety rozdawane w ramach akcji „zakupy za bilety” będzie można wykorzystać od poniedziałku do czwartku do 31 stycznia 2017 roku.

Konkurs – do wygrania podwójne zaproszenia na specjalny seans w kinie CINEMA 3D w Galerii Tarnovia.

Dla pięciu osób, które polubią ten post i  w najciekawszy sposób opiszą w komentarzu co chciałyby dostać od Św. Mikołaja mamy 5 podwójnych zaproszeń na premierowy seans w kinie CINEMA 3D w Galerii Tarnovia 16.12.2016 o godz.: 18:30. Na zgłoszenia czekamy dzisiaj, tj. 01.12.2016 do godz. 20:00, ogłoszenie wyników 02.12.2016 o godz. 12:00.

3d-kino

2 komentarze

 • Monika

  Tak od wczoraj chodzi mi po głowie,
  czy Mikołaj jakoś się dowie,
  że męża mojego żona,
  bardzo chciałaby dostać smartfona…
  Bo na stary dodzonić się nie można,
  a żona nie jest zamożna,
  więc liczy na Mikołaja serduszko,
  że znajdzie coś pod poduszką…
  Mikołaju kochany, drogi,
  nie zapomnij do mnie drogi…..

 • Natalia

  Moim marzeniem jest dostac od Swiętego tableta apple. Może to takie zwyczajne i nieatrakcyjne marzenie, ale niedawno rozbiłam tableta którego dostałam od rodziców na urodziny. Także z tej przyczy odcięta jestem od internetu co bardzo mnie boli… straszne jest to że nawet mój młodszy brat korzysta ze swojego tablecika i ostentacyjnie pokazuje mi jak mam źle!! Bardzo cie prosze Św Mikołaju zaradź mojemu nieszczęściu i przyjdź proszę do mnie z prezentem.
  PS Przygotowuję już skarpetę…

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>