Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny

W dniu dzisiejszym funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej odnaleźli zaginionego 76 – letniego mieszkańca  miejscowości Radgoszcz. Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej od niedzieli prowadziła zintensyfikowane poszukiwania zaginionego.

policjaZe względu na panujące niskie temperatury powietrza oraz opady śniegu funkcjonariusze dokonywali intensywnych sprawdzeń terenów leśnych oddalonych od głównych ciągów komunikacyjnych, przydrożnych rowów jak również  rozpytywali mieszkańców. Jak ustalono mężczyzna ten był widziany ostatni raz w sobotę w godzinach popołudniowych. Zaniepokojona rodzina po niepowrocie na noc mężczyzny zgłosiła jego zaginięcie. Dziś w trakcie penetracji terenów leśnych oddalonych znacznie od najbliższych zabudowań między miejscowościami Dulcza Mała  i Małec policjanci ujawnili bosego mężczyznę, którym okazał się być poszukiwany zaginiony. Funkcjonariusze natychmiast udzielili pierwszej pomocy wyziębionemu mężczyźnie i powiadomili pogotowie ratunkowe. Tylko dzięki intensywnym poszukiwaniom policjanci niemal w ostatniej chwili zdołali odnaleźć i uratować życie zaginionemu mężczyźnie.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

jedynka