Kino CINEMA3D w Galerii Tarnovia coraz bliżej otwarcia

10 listopada w Galerii Tarnovia odbyła się konferencja prasowa   na temat planowanego  otwarcia multipleksu CINEMA3D

Kino CINEMA3D w Galerii Tarnovia zaprosi widzów na pierwszy seans w połowie grudnia br. 5 sal kinowych, 800 miejsc, komfortowe wnętrza i najnowocześniejsza kinotechnika, tego mogą spodziewać się widzowie. Wraz z otwarciem kina Galeria Tarnovia stanie się pierwszym centrum handlowo-rozrywkowym w Tarnowie.

dsc04008-marcin– Bardzo się cieszymy, że już przed Świętami Bożego Narodzenia mieszkańcy całego regionu będą mogli cieszyć się magią kina w jednym z najnowocześniejszych multipleksów w Polsce. Oprócz polskich i światowych premier na widzów czekać będzie prawdziwa eksplozja wydarzeń specjalnych min.– Nocne maratony filmowe, Liga Mistrzów UEFA na żywo, Klasyka teatru i opery na wielkim ekranie, Kino męskie i Kino na szpilkach, to tylko niektóre z projektów specjalnych, jakie będą realizowane przez CINEMA3D w Tarnowie – informuje Łukasz Gruszczyński-Dyrektor Marketingu i PR Cinema 3D S.A.

agata-marcin

Otwarcie multipleksu w Galerii Tarnovia to wydarzenie, do którego przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu, a wszystkie zmiany przeprowadzone do tej pory w naszym centrum, jak  modernizacja wnętrz, debiuty nowych marek czy odświeżenie komunikacji wizualnej, zmierzały do tego, aby dopasować Galerię do nowej jakości, jaką zaoferuje nam kino. Dzięki multipleksowi CINEMA3D Galeria Tarnovia stanie się pierwszym w Tarnowie centrum handlowo-rozrywkowym z prawdziwego zdarzenia. To dla nas nowy etap działalności, w którym będziemy podkreślać nasze niezaprzeczalne atuty i wdrażać nową stategię komunikacji – mówi Agata Radlak-Piechowicz, rzecznik prasowy Galerii Tarnovia.

gals_017

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim Kiosku