Zaginął 79 – letni Sołtys Wojciech

Zaginiony 20 października bieżącego roku wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Toyota Camry o nr rej. KDA 1P74 koloru czarnego w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

soltys-wojciechSołtys Wojciech

Lat 79

zam. Świdrówka

Rysopis zaginionego: wzrost 175cm, waga 80 kg, sylwetka normalna, włosy szpakowate, oczy niebieskie, twarz prostokątna, uszy duże wyraźne, nos prosty, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia ubrany w długi czarny płaszcz.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym lub pojeździe, którym się poruszał proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej :

Tel. 14 644 22 22 lub 997.

Za okazaną pomoc dziękujemy.