Menu

Rozmowa z Vladislavsem Gutkovskisem, zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza

Po porażce z Zagłębiem Lubin, teraz przed wami mecz z Górnikiem Łęczna. To okazja do rehabilitacji, ale też poprawienia nastrojów po ostatniej kolejce i porażce z Zagłębiem Lubin?

Na pewno tak jest. Chcemy wykorzystać szansę, jaką stwarza występ przed własną publicznością. Do tej pory graliśmy przed nią dwukrotnie. Za każdym razem wygrywaliśmy a ja wpisywałem się na listę strzelców. Nie miałbym nic przeciwko, żeby podtrzymać tę serię. Fajnie byłoby z naszego obiektu zrobić twierdzę.

Patrząc na tabelę można stwierdzić, że w sobotę to Bruk-Bet Termalica będzie faworytem?

Tym akurat nie ma co się sugerować. Każdy mecz jest inny a polska ekstraklasa jest bardzo wyrównana. Górnik bardzo potrzebuje punktów, źle wystartował i nie chce komplikować sobie sytuacji. Pamiętam mecze wiosenne z nim. Nie było w nich może finezji. Dominowała walka. Tego też spodziewamy się pojutrze. Jeżeli chodzi o tabelę, to trzeba pamiętać, że za nami dopiero trzy kolejki, sytuacja w niej dopiero zacznie się klarować.

Start sezonu możesz już zaliczyć do udanych. Dwie bramki, asysta. Czy ten dorobek już odczuwasz na murawie?

Rywale zaczynają poświęcać mi więcej uwagi. Liczą się z zagrożeniem z mojej strony. Napastnik ma być przyzwyczajony do takich sytuacji. Musi też wiedzieć, że czasami podczas meczu ma jedną akcję, którą trzeba wykorzystać.

Czy dobry start sezonu w Twoim wykonaniu został zauważony na Łotwie?

Tak. Media liczą mi bramki. Zauważyły też, że z Zagłębiem nie wpisałem się na listę strzelców. Oby po spotkaniu z Górnikiem znowu pisały o moich kolejnych golach.

Źródło : http://www.termalica.brukbet.com

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>