Menu

Sportowa Inauguracja wakacji 2016 w Oleśnie

Komunikat z gminnych zawodów sportowo – rekreacyjnych młodzieży szkolnej pod nazwą  „Sportowa Inauguracja wakacji 2016”

 

  1. Zawody przeprowadzone na obiektach sportowych „Orlik 2012” w dniu 25.06.2016 r. w Oleśnie.
  2. Organizator : Gminne Zrzeszenie LZS Olesno.
  3. W zawodach uczestniczyła młodzież Szkół Podstawowych pochodząca   z Adamierza, Ćwikowa, Niwki, Podborza, Olesna, Pilczy Żelichowskiej, Swarzowa, Wielopola.
  4. W turnieju piłki nożnej uczestniczyły trzy zespoły. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.
  5. Wyniki rozgrywek i klasyfikacja końcowa turnieju piłki nożnej: 

Virtus Pro       –           FC Pilcza Ż.                                       1:1

Virtus Pro       –           FC Kosz                                             11:0

FC Pilcza        –           FC Kosz                                             2:0

 

I miejsce:        Virtus Pro                4 pkt (12:1)

  II miejsce:      FC Pilcza Ż.                4 pkt (3:1)

III miejsce:     FC Kosz                     0 pkt (13:0)

Zwycięski zespół występował w składzie : Łucek Mariusz, Węgiel Patryk, Miroszka Kacepr, Pszczoła Michał, Jarzwiec Kacper, Łucek Mateusz, Słonka Hubert, Solak Adrian, Skowron Adrian.

Wyniki konkurencji rekreacyjno – sportowych:

Bieg na długość boiska chłopców:

I miejsce: Cieśla Daniel – Pilcza Żelichowska

II miejsce: Gryz Szymon – Pilcza Żelichowska

III miejsce: Miroszka Kacper – Olesno

 

Bieg na długość boiska dziewcząt:

I miejsce: Cieśla Wiktoria – Pilcza Żelichowska

II miejsce: Panek Aleksandra – Olesno

III miejsce: Kogut Aleksandra – Olesno

 

Rzut piłką lekarską dziewcząt:

I miejsce: Lizak Patrycja – Pilcza Żelichowska                       6,60 m

II miejsce: Panek Aleksandra Olesno                                      6,55 m

III miejsce: Bania Magdalena                                                   5,90 m

 

Rzut piłką lekarską chłopców:

I miejsce: Gryz Szymon – Pilcza Żelichowska                        9,60 m

II miejsce: Cieśla Daniel – Pilcza Żelichowska                       8,30 m

III miejsce: Pszczoła Michał – Olesno                                      8,10 m

 

Rzut lotką do tarczy dziewcząt:

I miejsce: Cieśla Wiktoria – Pilcza Żelichowska                      28 pkt

II miejsce: Kogut Klaudia – Olesno                                            26 pkt

III miejsce: Rokita Patrycja – Pilcza Żelichowska                   25 pkt

 

Rzut lotką do tarczy chłopców:

I miejsce: Słonka Hubert – Olesno                                            33 pkt

II miejsce: Mosio Paweł – Pilcza Żelichowska                        29 pkt

III miejsce: Skowron Adrian – Olesno                                     23 pkt

 

Nagrody: Zawodnicy za miejsca I – III otrzymali pamiątkowe medale. Uczestnicy zawodów do spożycia otrzymali  wodę mineralną.

Nagrody zwycięzcom wręczali nauczyciele WF: Teresa Hońdo, Stanisław Golonka, Mirosław Panek oraz Prezes GZ LZS Olesno Huczek Jerzy.

 

Więcej wiadomości w Tygodniku Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

jedynka

 

 

 

 

                                                                                

                                                                         

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>