Pogrzeb Krystiana Rempały

Pogrzeb Krystiana Rempały, żużlowca Unii Tarnów, odbędzie się 3 czerwca. Uroczystości pogrzebowe o godz. 13.00 rozpocznie msza św. w Kościele Najświętszej Marii Panny Królowej Polski. Następnie ciało zmarłego sportowca spocznie na cmentarzu w Mościcach.

Pogrzeb-Krystiana-Rempaly_mediumPrzypomnijmy, że tarnowski zawodnik zmarł 28 maja w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju, w którym przebywał od wypadku. 22 maja podczas meczu na torze w Rybniku w 18-latka wjechał Kacper Woryna, żużlowiec KS ROW-Rybnik. Krystian stracił kask i uderzył twarzą o tor. Został natychmiast przetransportowany do szpitala i przewieziony na blok operacyjny. Operacja trwała kilka godzin. Przez cały czas od wypadku tarnowianin był w stanie śpiączki.

Więcej wiadomości w Tygodniku Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

13325720_663171120488272_7218766726313466935_n