Sukces VI Koncertu Charytatywnego w Skrzyszowie

Tegoroczna, VI edycja Koncertu Charytatywnego pod patronatem Wójta Gminy Skrzyszów spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności, która w niedzielę 31 stycznia br. szczelnie wypełniła obszerną halę sportową w Skrzyszowie.

Warto podkreślić rosnącą z roku na rok popularność koncertu, w którym uczestniczą obok mieszkańców gminy Skrzyszów coraz liczniej goście spoza terenu gminy. Podobnie jak w latach ubiegłych, także obecny koncert został zorganizowany z myślą o pomocy ciężko chorym dzieciom, a dodatkowo w tym roku również dziewczynie, która uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Po przywitaniu publiczności przez Wójta na scenie pojawili się bardzo młodzi muzycy zespołu Small CAFE, którzy mimo młodego wieku mają już za sobą występy na wielu scenach Polski wraz z najbardziej uznanymi muzykami. Repertuar zespołu to przeboje m.in. takich wykonawców jak: Tina Turner, Dona Lewis, Bryan Adams Czesław Niemen. Po występie SmallCAFE na scenie pojawili się Wójt Marcin Kiwior, który wspólnie z prezenterkami koncertu Agnieszką Muchą i Patrycją Piątek poprowadzili licytację przedmiotów podarowanych przez darczyńców. Środki zebrane z wylicytowania ponad trzydziestu przedmiotów zasiliły w znacznym stopniu budżet przeznaczony na pomoc dla wspomnianych chorych dzieci.

Ostatnim punktem programu koncertu był występ gwiazdy wieczoru Anny Wyszkoni. Jej wyjście na scenę spotkało się wręcz z entuzjastycznym przyjęciem przez publiczność. Jeszcze przed występem artystki słychać było jak obecni na widowni nucili takie przeboje jak „Czy ten pan i pani”, czy „Biegnij przed siebie”. Publiczność bardzo żywo odebrała cały koncert, stąd wydawało się, że bisom nie będzie końca.

Można uznać, że VI Koncert Charytatywny był wspaniałym wydarzeniem kulturalnym i dobroczynnym.