Menu

Masz konieczny wydatek? Skorzystaj z pożyczki na raty

Potrzebę szybkiego zastrzyku gotówki zna większość z nas. Niespodziewane wydatki, brak ciągłości związanej z wydatkami czy chwilowa zła sytuacja finansowa. Banki proponują nam pożyczkę, na którą musimy czekać kilka dni, a oprócz tego wymagają stosownych dokumentów i zdolności kredytowej. W jaki sposób pozyskać pieniądze, aby uniknąć czekania i wypełniania stosu dokumentów? Czy pożyczki pozabankowe ratalne to dobre rozwiązanie?

Szybka transfuzja gotówkowa

Decydując się na pożyczkę, warto jest zasięgnąć informacji u firm, które proponują wsparcie finansowe drogą internetową. Obecnie już nie tylko możemy robić zakupy online, ale również zarządzać swoimi finansami i korzystać z usług pożyczkodawców.

Wchodząc na stronę takiej instytucji, wymagane jest od nas jedynie podanie podstawowych danych osobowych, jak imię i nazwisko, adres, pesel oraz miejsce zamieszkania. Tak uproszczona procedura znacznie przyśpiesza czas otrzymania gotówki. Przykładem takiej oferty są np. pożyczki pozabankowe ratalne w ekredycik. Po wypełnieniu stosownego formularzu, a już po krótkim czasie oczekiwania otrzymujemy decyzję o przyznaniu pożyczki. Cała procedura trwa znacznie krócej, niż w przypadku pożyczek bankowych.

Dla wygody i komfortu klienta – pożyczki pozabankowe ratalne

Pożyczki online zostały stworzone dla tych osób, które w ferworze codziennej pracy, nie mają możliwości udać się do placówki instytucji w celu uzyskania pożyczki. Dostęp do Internetu mamy przez całą dobę, zatem wypełnić formularz możemy nawet w późnych godzinach wieczornych. Konsultant skontaktuje się z nami następnego dnia w swoich godzinach pracy. Nie jesteśmy zatem ograniczeni przez nasze codzienne obowiązki, które wpływają na to, że nie mamy czasu zadbać o nasze potrzeby i sprawy prywatne.

Bez poręczycieli

Aby uzyskać pomoc finansową od banku, najczęściej wymagane jest poręczenie drugiej osoby. W przypadku pożyczek na raty w ekredycik odchodzi się od tego typu procedur i wystarczy jedynie zaświadczenie o dochodach, potwierdzone umową o pracę, dzieło czy zlecenie.  Niektóre firmy nawet nie wymagają tego typu dokumentów, a oprócz tego nie weryfikują pożyczkobiorcy w KRD i BIK. Wszystko zależy od instytucji finansowej i jej regulaminu udzielania pożyczek.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>