Menu

Self storage zamiast piwnicy – magazyn do wynajęcia Szczecin

Self storage to coraz bardziej popularna w Polsce usługa – każdy z nas widział tego typu magazyny w telewizji. Grały one główną rolę chociażby w programie „Łowcy okazji”. Pojawiają się także w innych produkcjach rodem z Ameryki. Na terenie Stanów tego typu usługi to norma. Charakterystyczne hale z pomieszczeniami przypominającymi garaże.

Naturalnie telewizyjni bohaterowie wyjątkowo często korzystają z nich, aby przechowywać broń i pieniądze pochodzące z nielegalnych przedsięwzięć. Prawdziwi Amerykanie o wiele częściej wynajmują magazyny self storage, aby składować w nich meble, których akurat nie używają. Jak podkreśla kangu24.com, magazyn do wynajęcia Szczecin, to taka piwnica, tyle tylko, że czysta, sucha i niezagracona (jeszcze).

Self Storage w Polsce

magazyn-do-wynajecia-szczecin-kangu24-com-jpgPolskie firmy od dłuższego czasu posiadają dostęp do wielkogabarytowych magazynów. Kiedy brakuje im miejsca w ich własnych składach, mogą na określony czas wynająć dodatkową przestrzeń. Pomysł stojący za self storage jest wyjątkowo prosty. Są to mianowicie magazyny o niewielkich gabarytach – nie wpasujemy tam ładunku frachtowego z tira. Za to nieużywane chwilowo przedmioty, które za pół roku mogą się przydać, jak najbardziej się zmieszczą.

Tego typu usługi znajdziemy już w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Niedawno te firmy zaczęły się również rozwijać na Pomorzu Zachodnim. Magazyn do wynajęcia Szczecin to znaczne ułatwienie dla wszystkich osób, które są w trakcie przeprowadzki. Wiadomo, że o wiele szybciej sprząta się pustą przestrzeń. Nowe lokum może też wymagać drobnego remontu. Dlatego właśnie przeniesienie rzeczy do magazyny self storage może okazać się znacznym udogodnieniem. Z czasem rozmaite dobra po prostu się gromadzą. Część z nich posiada autentyczną wartość – stare komputery, które przydadzą się na części zamienne, dodatkowy piecyk elektryczny na zimę czy też maszyny ogrodowe przydatne tylko w lecie. Magazyn do wynajęcia Szczecin pozwalają je przechować przez określony czas i tym samym oszczędzić cenną przestrzeń w domu i przydomowych pomieszczeniach gospodarczych.

Jak działa magazyn do wynajęcia Szczecin typu self storage?

Magazyn do wynajęcia Szczecin stawiają przede wszystkim na elastyczność. Posiadają w swojej ofercie przestrzenie odpowiadające potrzebom każdego klienta. Najmniejsze składy, jakie możemy tutaj wynająć, mają 1 m2. Największe to już naprawdę pokaźne magazyny o kubaturze 66 m3. Osoby korzystające z usług otrzymują wiele udogodnień. Każdy magazyn posiada osobne drzwi. Klienci posiadają dostęp do swoich dóbr dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Jednocześnie do swojej dyspozycji otrzymują materiały do pakowania oraz wózki paletowe. Przechowywane przedmioty są chronione na wiele różnych sposobów. Przed kradzieżą zabezpieczają je całodobowy monitoring oraz system kontroli dostępu. Magazyny posiadają też ogrzewanie, które zapewnia odpowiednio niską wilgotność pomieszczenia. Możliwe jest niemal pełne dostosowanie umowy do potrzeb klienta. Magazyn do wynajęcia Szczecin można zająć na okres od dwóch tygodni. Ceny należy zakwalifikować jako przystępne.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>