Menu

Dlaczego warto jest się ubezpieczyć?

Aby spać spokojnie nie martwiąc się każdego dnia o swoje zdrowie i życie, o to, co stanie się z naszą rodziną, jeżeli nie będziemy wstanie jej utrzymać, warto jest zastanowić się nad dodatkowym zabezpieczeniem, jakim jest ubezpieczenie. Obecnie jest bardzo wiele pakietów i rodzajów ubezpieczeń, dlatego też każdy będzie w stanie zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich na jak najwyższym poziomie.

Jakie ubezpieczenie wybrać?

Ubezpieczenie chroni przed nieszczęśliwymi wypadkami 24 godziny na dobę. Istnieją jednak różne warianty, które można dopasować do osobistych potrzeb. Pakiet podstawowy obowiązuje zarówno w czasie wypadków w domu jak i w pracy. Poza całodobową ochroną to także usługi dodatkowe obejmujące wizyty u lekarza czy fizjoterapeuty. Istnieje także rozszerzony pakiet stworzony specjalnie dla rowerzystów, którzy chcą ochronić się przed skutkami wypadków. To także ochrona w wypadku, gdy poszkodowana zostanie osoba trzecia oraz serwis uszkodzonego sprzętu. Pomoc można uzyskać także w zakresie fizjoterapii, wypożyczenia sprzętu medycznego czy transportu. Można także skorzystać z ubezpieczenia dla całej rodziny. Jest to kompleksowa ochrona, obejmująca nawet opiekę nad dziećmi lub zwierzętami w razie hospitalizacji, oferuje także pomoc w przypadku wystąpienia niepełnosprawności. Dla osób starszych przewidziany jest specjalny rodzaj ubezpieczenia, który poza wszelkimi udogodnieniami ma jeszcze jedno, ochronę przed kradzieżami osobistymi.

Najważniejsze informacje

Umowę z ubezpieczycielem można zawrzeć na okres jednego roku, a składki zapłacić w ratach. Dodatkowo można ubezpieczyć współmałżonka lub partnera, a także dzieci. Można łączyć ze sobą różne pakiety, tak, aby jak najlepiej dopasować je do własnych potrzeb.
Ubezpieczenia mają zasięg nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, a dodatkowym autem jest to, że każdy może sobie na nie pozwolić, niezależnie od sytuacji finansowej. Ubezpieczenia Proama wykonują pełen zakres tych usług.

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>