Wspaniała zabawa na Dniach Żabna

Tysiące mieszkańców miasta i regionu bawiły się na Dniach Żabna. Gwiazdą tegorocznego święta Żabna był Robert Janowski, który dał koncert w niedzielę wieczorem.

Tuż przed koncertem wręczono medale za długoletnią służbę oraz ogłoszono wyniki gry miejskiej o wdzięcznym tytule „Kumasz Żabno”. Wręczono także po raz pierwszy statuetki Ikara z Odporyszowa, młodym obiecującym mieszkańcom gminy.

Gościem honorowym święta miasta był w tym roku minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz. Nie mogło zabraknąć starosty tarnowskiego Romana Łucarza.

Relacji z tegorocznych Dni Żabna szukaj w Tygodniku Miasto i Ludzie, już od piątku w punktach sprzedaży prasy.