Zaproszenie na Puchar Wójta Gminy Borzęcin oraz Piknik Bielecki

Już w najbliższy weekend 1 – 2 sierpnia na obiekcie sportowym KS Victoria Bielcza odbędą się Puchar Wójta Gminy Borzęcin oraz Piknik Bielecki.

W sobotę od godziny 15 zaplanowano rozgrywki drużyn piki nożnej w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka. Oficjalne wręczenie nagród nastąpi ok. godziny 19, a po nim dyskoteka.

W niedzielę program imprezy rozpoczyna się od godziny 14. Po oficjalnym otwarciu zaplanowano mecz piłkarski Kawalerzy kontra Żonaci.

Dla najmłodszych po godz. 15 przygotowano blok zabaw i konkursów. Później rywalizować będą dorośli w konkursach przeciągania liny, podnoszenia ciężarka (17,5 kg) oraz przeciągania samochodu strażackiego.
Na wieczór zaplanowano zabawę taneczną z zespołem FOLK&ROLL oraz występ zespołu FIRE&DRUMS z pokazem tanecznym ognia.
W trakcie imprezy nie zabraknie darmowych przejażdżek bryczką, prezentacji sprzętu ratowniczego Państwowej Straży Pożarnej z Brzeska. Będzie też zamek dmuchany, duża zjeżdżalnia, trampolina, kule wodne, wata cukrowa, pop-corn, lody, zakręcony ziemniak i bogato wyposażone stoiska gastronomiczne.
Warto przyjechać. Zapraszamy!!!