Zapraszamy na Dni Żabna

Gminne Centrum Kultury w Żabnie serdecznie zaprasza na DNI ŻABNA, które odbędą się w dniach 1 – 2 sierpnia 2015 r. przy hali sportowej w Żabnie. Gwiazdami Dni Żabna będą: Andrzej Rybiński (w sobotę) i Robert Janowski z zespołem (w niedzielę). Ponadto zaplanowaliśmy: zajęcia animacyjne dla dzieci, występy lokalnych artystów, wesołe miasteczko, konkursy, pokazy motocyklowe RIDERS of IPA Tarnów oraz grę miejską „Kumasz Żabno?”.

Wstęp na teren imprezy jest wolny.

Patronat honorowy nad Dniami Żabna objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej – Władysław Kosiniak – Kamysz i Burmistrz Żabna – Stanisław Kusior.

Szczegóły na plakacie

PLAKAT_DNI_ZABNA_cmyk_2000