Mania Pomagania z Lemonem

Już w sobotę, 25 lipca w Koszycach Małych zagra zespół LEMON. Koncert odbędzie się w trakcie „Manii Pomagania” – imprezy charytatywnej już po raz trzeci organizowanej wspólnie przez Gminę Tarnów i Radio RDN Małopolska.

lemON

Całość funduszy zebrana w trakcie wydarzenia zostanie przekazana trzem niepełnosprawnym dziewczynkom z terenu gminy Tarnów: Zuzi, Matyldzie i Natalii. Organizatorzy, oprócz koncertu zespołu LemON, przygotowali dla wszystkich „maniaków pomocy” wiele atrakcji, w tym występy lokalnych artystów, konkursy z nagrodami, kulinarne niespodzianki czy charytatywne licytacje.