Menu

Wystawa fotografii Piotra Bernackiego

Już od 24 września w Tarnowskim Centrum Kultury będzie można obejrzeć wystawę fotografii podsumowującą 40 lat artystycznej pracy Piotra Bernackiego.

To tarnowski fotograf, który jest dobrze znany w środowisku artystycznym. Wystawa będzie składać się z kilkudziesięciu fotografii, na których przedstawione została twórcza droga fotografa, uwzględniające wszystkie tematy i motywy, jakie podejmował. To również w pewnym rodzaju podróż sentymentalna w czasie i wycinek z bogatej historii fotografii, która w ciągu czterdziestu lat przeszła niejedną rewolucję. Wykonuje wszelkie prace fotograficzne z zakresu reklamy, fotografii katalogowej i użytkowej, zarówno w technice cyfrowej i analogowej. Specjalizuje się w fotografii studyjnej, a także w reportażach oraz fotografii architektury, wnętrz, obiektów przemysłowych. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt okładek, kilkaset zdjęć ilustracyjnych oraz niezliczoną liczbę pack shotów. Zgromadzone doświadczenie i sprzęt pozwalają na realizację bardzo różnych projektów. Oprócz pracy twórczej, Bernacki zajmuje się kształceniem młodych osób na fotografów, dzieląc się w ten sposób z nimi swoim doświadczeniem i pasją. Laureat wielu nagród, przyznawanych prestiżowym artystom.

Wystawa dostępna będzie od  poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00 i soboty w  godz. 10.00-17.00

 

Patrycja Kumorek

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>