Menu

NOWOŚCI DVD WE WRZEŚNIU

Kiedy film wchodzi na ekrany kin, zazwyczaj jest tak, że z chęcią pójdziemy go zobaczyć. Ale zdarzy się tak, że mamy ochotę obejrzeć go ponownie, a kino już wycofało emisję. Nie musimy jednak się martwić, bowiem z pomocą przychodzą nam sklepy z filmami na DVD. Jak wiemy, w dzisiejszych czasach wszystko można znaleźć w Internecie, ale trzeba przyznać, że pasjonatów i kolekcjonerów filmów na nośniku, wcale nie brakuje. I właśnie dla tych pasjonatów, przedstawiamy nowości, które ostatnio pojawiły się na półkach sklepowych.

??????????Niebo istnieje naprawdę.

Dramat. Syn pastora, Colton, jest poważnie chory. Ta sytuacja sprawia, że pastor Todd Burpo przeżywa kryzys wiary. Chłopiec bliski śmierci, niedługo potem wraca do zdrowia i opowiada swoim rodzicom o swojej podróży do…nieba. Jak zareagują na tę opowieść rodzice?

 

 

 

 

need-for-speedNeed for speed.

Akcja. Bohaterem filmu jest Tobey Marshall, mechanik samochodowy, którego pasją są nielegalne uliczne wyścigi uliczne. Dwa lata spędzone w więzieniu spędził na planowaniu zemsty na mężczyźnie, przez którego trafił za kratki. Odzyskuje wolność i powoli realizuje swój plan.

 

 

 

 

ad1f939152d1f52974067841dee8f730Wirtuoz

Thriller. Najwybitniejszy pianista, Tom Selznick musi zrezygnować z występów na scenie, gdyż jest to dla niego wielkim problemem. Jednak po kilku latach znów decyduje się wrócić do gry. Przed występem w Chicago dostaje wiadomość o tajemniczej treści.

 

 

 

 

101601300. Początek imperium.

Dramat. Ateńczyk Temistokles zabija perskiego króla Dariusza pod Maratonem. Kserkses zdruzgotany śmiercią ojca wypowiada wojnę Grekom. W starciach wspiera go waleczna Artemizja.

 

 

 

 

 

7581371.3Noe. Wybrany przez Boga.

Dramat. Pewnej nocy Noe ma tajemniczy sen. Powódź zalewa całą ziemię. W celu wyjaśnienia swoich wątpliwości wyrusza wraz z swoją żoną i synami do dziadka, Matuzalema po radę. Film, który wzbudził wiele kontrowersji na całym świecie. Chwalony, a z drugiej strony krytykowany za fabułę.

 

 

 

 

 

Zestawienie przygotowane według preferencji redakcji działu kulturalnego.

Patrycja Kumorek

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>