Menu

Góra jabłek do zjedzenia w CH MAX

W najbliższy weekend na klientów CH MAX w Tarnowie czeka góra polskich jabłek do zjedzenia. Jabłka są pyszne i zdrowe. Polska jest potęgą w ich produkcji – możemy cieszyć się ich smakiem przez cały rok. Jednak jemy ich nadal za mało. Dlatego CH MAX postanowiła dołączyć do trwającej od kilku dni promocji naszego SUPEROWOCU. Warto je jeść, aby cieszyć się SUPERZDROWIEM. Sposobów na ich wykorzystanie jest bez liku – można ugotować z nich kompot, upiec ciasto, zrobić farsz, czy marmoladę, ale i tak najlepiej smakują gdy są chrupane na surowo. I do takiego chrupania zachęca CH MAX.

„W najbliższy weekend w CH MAX będzie pachnieć jabłkiem – pojawi się bowiem prawdziwa góra jabłek do zjedzenia. Każdy będzie mógł ich skosztować, oczywiście bezpłatnie” – informuje Bogdan Jasiewicz, z działu marketingu CH MAX – „Liczymy na to, że każdy owoc z tej góry szybko znajdzie swojego amatora.”

Weekendowa akcja w CH MAX to wynik wspólnej inicjatywy ogólnopolskich deweloperów i zarządców centrów handlowych pod nazwą „Jabłko – NIEzakazany owoc”.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>